Q-3301500010.5M
Description
SMA-RP/MCX-RP G178 0.5M
DataSheet
Q-3301500010.5M PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz