Q-3A04B0001108I
Description
SMA-SP/TNC-SJ G178 108I
DataSheet
Q-3A04B0001108I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to TNC
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:TNC Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz