73069-BB-60
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG316 5'
DataSheet
73069-BB-60 PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz
Color:Copper
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C