Q-680440003108I
Description
SMA-SP/SMP-SP G174 108I
DataSheet
Q-680440003108I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMP
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:SMP Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz