ASMR1500A058L13
Manufacturer
Siretta
VIGOR # :
Description
CBL ASSY SMA-NTYPE 49.2'
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
ASMR1500A058L13 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:590.6" (15.0m) 49.2'
Cable Type:LLC200A
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz