CCSMA-MM-LL142-48
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 4'
DataSheet
CCSMA-MM-LL142-48 PDF
Type Description
Series:LL142
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:4.95mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Blue
Features:Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 85°C