Q-3800B000H024I
Description
SMA-RP/BNC-SJB G142 24I
DataSheet
Q-3800B000H024I PDF
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz