Q-680440005001M
Description
SMA-SP/SMP-SP G316 1M
DataSheet
Q-680440005001M PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMP
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:SMP Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz