A-1PA-132-150B2
Description
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 5.906"
DataSheet
A-1PA-132-150B2 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:5.906" (150.00mm)
Cable Type:1.32mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C