Q-330150001108I
Description
SMA-RP/MCX-RP G178 108I
DataSheet
Q-330150001108I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz