Q-32067000M024I
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
SMA-SJB/SMA-SP LMR24 24I
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-32067000M024I PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMA
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz