U.FL-2LPHF6-066N1-A-40
DataSheet
U.FL-2LPHF6-066N1-A-40 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:1.575" (40.00mm)
Cable Type:1.32mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C