Q-3403W0005003I
Description
SMA-RP/SMB-SP G316 3I
DataSheet
Q-3403W0005003I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:3.000" (76.20mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz