Q-2Y0550008009I
Description
SMA-SJB/TNC-SP RG58 9I
DataSheet
Q-2Y0550008009I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:9.000" (228.60mm)
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz