Q-3403M0005001M
Description
SMA-RP/SMB-SJB G316 1M
DataSheet
Q-3403M0005001M PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz