CA100-NM-MMCX-12
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
CBL ASSY MMCX-NTYPE LMR100 12"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CA100-NM-MMCX-12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Style:MMCX to N-Type
1st Connector:N-Type Plug
2nd Connector:MMCX Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:LMR 100
Cable Impedance:50 Ohms