Q-2T0150001036I
Description
SMA-SJ/MCX-RP G178 36I
DataSheet
Q-2T0150001036I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz