Q-3G02A000M024I
Description
SMA-SP/N-RP LMR24 24I
DataSheet
Q-3G02A000M024I PDF
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:N-Type Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz