Q-330330001003I
Manufacturer
Amphenol
VIGOR # :
Description
SMA-RP/SMA-RP G178 3I
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
Q-330330001003I PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:3.000" (76.20mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz