Q-2T0150001012I
Description
SMA-SJ/MCX-RP G178 12I
DataSheet
Q-2T0150001012I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-178
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz