Q-2S019000H024I
Description
SMA-RJB/MCX-RP G142 24I
DataSheet
Q-2S019000H024I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz