Q-2W0440005108I
Description
SMA-SJB/SMP-SP G316 108I
DataSheet
Q-2W0440005108I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMP
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMP Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz