Q-680680005003M
Description
SMA-SP/SMA-SP G316 3M
DataSheet
Q-680680005003M PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to RP-SMA
1st Connector:RP-SMA Plug
2nd Connector:RP-SMA Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz