Q-2S03F000H048I
Description
SMA-RJB/SMA-SP G142 48I
DataSheet
Q-2S03F000H048I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz