Q-2Q03T000R084I
Description
SMA-RJB/SMB-RP G316D 84I
DataSheet
Q-2Q03T000R084I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMB
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMB Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz