Q-30037000D072I
Description
SMA-SJB/SMA-RP LMR19 72I
DataSheet
Q-30037000D072I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz