Q-3004V000D084I
Description
SMA-SJB/TNC-RP LMR19 84I
DataSheet
Q-3004V000D084I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:TNC Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz