415-0203-MM100
Description
CBL ASSY SMA-MMCX RG174 3.937"
DataSheet
415-0203-MM100 PDF
Style:SMA to MMCX
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:MMCX Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:3.937" (100.00mm)
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms