Q-3100M000H012I
Description
SMA-SJB/BNC-SP G142 12I
DataSheet
Q-3100M000H012I PDF
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug
2nd Connector:SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz