Q-3703E000D048I
Description
SMA-RP/SMA-SP LMR19 48I
DataSheet
Q-3703E000D048I PDF
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz