Q-3700U000D036I
Description
SMA-RP/HDBNC-RP LMR19 36I
DataSheet
Q-3700U000D036I PDF
Style:HD-BNC to SMA
1st Connector:HD-BNC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:LMR 195
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz