Q-2Q035000R012I
Description
SMA-RJB/SMA-RP G316D 12I
DataSheet
Q-2Q035000R012I PDF
Part Status:Active
Style:SMA to SMA
1st Connector:SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz