VNA26-E1E1-S24
Manufacturer
ConductRF
VIGOR # :
Description
VNA TEST CABLE 3.5MM MALE TO 3.
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
VNA26-E1E1-S24 PDF
Type Description
Series:VNA
Package:Bag
Part Status:Active
Style:3.5mm to 3.5mm
1st Connector:3.5mm Plug
2nd Connector:3.5mm Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:VNA
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:26.5 GHz
Color:Black
Features:Armored Cable, Shielded
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C