135101-R2-24.00
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 24"
DataSheet
135101-R2-24.00 PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:Hand Formable .141
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:12.4 GHz