Q-39066000M024I
Description
SMA-RP/10/23-SP LMR24 24I
DataSheet
Q-39066000M024I PDF
Part Status:Active
Style:1.0/2.3 to SMA
1st Connector:1.0/2.3 Plug
2nd Connector:SMA Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:2.5 GHz