Q-2Y0550008084I
Description
SMA-SJB/TNC-SP RG58 84I
DataSheet
Q-2Y0550008084I PDF
2nd Contact Gender:Male
Length:84.0" (2.1m) 7.0'
Cable Type:RG-58
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:1 GHz