Q-2X02D000R012I
Description
SMA-SJB/N-RP G316D 12I
DataSheet
Q-2X02D000R012I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:N-Type Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz