Q-2X022000R060I
Description
SMA-SJB/N-SJB G316D 60I
DataSheet
Q-2X022000R060I PDF
1st Connector:SMA Jack
2nd Connector:N-Type Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:RG-316 DS
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz