Q-3402I00050.5M
Description
SMA-RP/N-SP G316 0.5M
DataSheet
Q-3402I00050.5M PDF
Part Status:Active
Style:SMA to N-Type
1st Connector:SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:3 GHz