Q-70026000M024I
Description
SMA-SJ/N-SJB LMR24 24I
DataSheet
Q-70026000M024I PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz