CCSMA-MM-RG174-24
Description
CBL ASSY SMA PLUG RG174 24"
DataSheet
CCSMA-MM-RG174-24 PDF
Type Description
Series:RG174
2nd Contact Gender:Male
Length:24.00" (609.60mm)
Cable Type:RG-174
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:-
Color:Black
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C