Q-3F00Y000H012I
Description
SMA-SP/HDBNC-SP G142 12I
DataSheet
Q-3F00Y000H012I PDF
Part Status:Active
Style:HD-BNC to SMA
1st Connector:HD-BNC Plug
2nd Connector:SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:12.00" (304.80mm)
Cable Type:RG-142
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz