Q-70070000M036I
Description
SMA-SJ/SMA-SJ LMR24 36I
DataSheet
Q-70070000M036I PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to RP-SMA
1st Connector:RP-SMA Jack
2nd Connector:RP-SMA Jack
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:36.00" (914.40mm)
Cable Type:LMR 240
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:50 Ohms
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:8 GHz