U.FL-2LPHF6-068N1T-A-500
Description
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 19.69"
DataSheet
U.FL-2LPHF6-068N1T-A-500 PDF
Type Description
Series:U.FL
Package:Bag
2nd Contact Gender:Female
Length:19.69" (500.00mm)
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C