U.FL-2LPHF6-088N1T-A-460
DataSheet
U.FL-2LPHF6-088N1T-A-460 PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:18.11" (460.00mm)
Cable Type:1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C