Q-0303M0005002M
Description
BNC-SJ/SMB-SJB G316 2M
DataSheet
Q-0303M0005002M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMB
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:SMB Jack
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Female
Length:78.7" (2.0m) 6.6'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz