
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | U.FL |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC) |
| 1st Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 2nd Connector: | U.FL (UMCC) Plug, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 31.50" (800.00mm) |
| Cable Type: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Cable Impedance: | 50 Ohms |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | - |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | Black |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 90°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of U.FL-2LPHF6-068N2T-A-800 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
N-SJB/SMA-RP LMR24 0.75M
N-SJB/SMB-RP RG58 0.75M
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 5'
FIXED IND 22UH 105MA 4.3 OHM TH
CONN RCPT 90POS 0.05 GOLD SMD
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
RES 6.42K OHM 1% 1/8W 1206