U.FL-LPHF6-088N1T-A-90
Description
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
DataSheet
U.FL-LPHF6-088N1T-A-90 PDF
Type Description
Series:U.FL
Package:Bulk
2nd Contact Gender:-
Length:3.543" (90.00mm)
Cable Type:1.37mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:50 Ohms
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C