Q-0J02P0005.25M
Description
BNC-SP/SMA-RJB G316 0.25M
DataSheet
Q-0J02P0005.25M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMA
1st Connector:BNC Plug
2nd Connector:SMA Jack, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:9.843" (250.00mm)
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz
Color:-
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
Q-0401U0003.25M
Q-0401U0003.25M
BNC-SJB/N-SJB G174 0.25M
Q-0D03I0003024i
Q-0D03I0003024i
BNC-RP/SMB-RJ G174 24I
Q-0303W0005018i
Q-0303W0005018i
BNC-SJ/SMB-SP G316 18I
Q-0J02P0005.25M
Q-0J02P0005.25M
BNC-SP/SMA-RJB G316 0.25M
Q-2C02V0005084i
Q-2C02V0005084i
N-RP/SMA-SJ G316 84I
CBL 3COND 14AWG EPDM
AX5MBF4-450.0000
AX5MBF4-450.0000
OSC XO 450MHZ 2.5V CML