Q-2I03M0005003M
Description
N-SP/SMB-SJB G316 3M
DataSheet
Q-2I03M0005003M PDF
Part Status:Active
Style:SMB to N-Type
1st Connector:SMB Jack
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:118.1" (3.0m) 9.8'
Cable Type:RG-316
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz